Trinkelių klojimas Kaune – trinkelės yra praktiškas, tvarkingas, ekonomiškas, ilgaamžis aplinkos tvarkymo sprendimas. Šiuolaikinių trinkelių formų ir spalvų įvairovė leidžia sukurti unikalų dizainą derantį prie architektūros. Mūsų įmonė gali pasiūlyti ypač didelį asortimentą ir labai platų vykdomų darbų spektrą, nuo trinkelių klojimo iki gerbūvio sutvarkymo.

Trinkelių klojimo etapai:

  1.  Susitikimas su užsakovu. Mes siekiame išsiaiškinti kiekvieno kliento individualius poreikius, atsižvelgiame į kliento norus vizijas ir stengiamės pasiūlyti geriausius sprendimus. Iš pateiktų pavyzdžių padėsime išsirinkti klojamų trinkelių raštą, formą. Atsakysime i visus rūpimus klausimus.
  2.  Reljefo įvertinimas ir paruošimas. Sužinoję jūsų idėjas, įvertinsime reljefą, pažymėsime kontūrus, įrengsime reikalingus nuolydžius. Labai svarbus niuansas yra vandens nubėgimas. Jau ruošiant pagrindus, laikantysis sluoksnis turi būti parengtas su 2,5% nuolydžiu, kad galėtų nutekėti lietaus vanduo. Nuolydis turi būti nukreiptas nuo namo arba nuvestas iki drenažo. Esant laiptams į rūsį, kurių aukštis žemiau kiemo lygio reikia įrengti vandens surinkimo įlaja nukreiptą į bendrą nuotekų sistemą.
  3. Grunto įvertinimas ir nukasimas. Kasdami įvertinsime gruntą, tai mums leis žinoti, kokį gylį reikia nukasti. Esminis ir vienas iš pagrindinių gražaus trinkelių vaizdo ir ilgaamžiškumo ženklas yra gerai paruoštas trinkelių pagrindas. Tik tinkamai paruošus trinkelių pagrindą ir žinant naudojamų medžiagų savybes, galima gerai atlikti šį darbą.
  4. Posluoksnių klojimas ir tankinimas. Priklausomai nuo grunto, posluoksnių gali būti 3 arba 4. Jeigu gruntas yra molis, kad nesikauptų gruntiniai vandenys būtina išpilti smėlio.  Antras posluoksnis yra sutankinto karjerinio žvyro sluoksnis. Tuomet pilama dolomitinė skalda, tada pilamas atsijų išlyginamasis sluoksnis. Klojant trinkeles pagal šią technologiją, klojimas yra daromas ant kieto pagrindo ir nebelieka silpnų vietų, tokių kaip, sukritę ar po žiemos iškilnotos trinkelės.
  5. Trinkelių klojimas. Prieš pradedant kloti trinkeles yra sutikrinami namo kampai ir pasirenkamas optimaliausias variantas, nuo kurios vietos geriausia pradėti.
  6. Baigiamieji darbai. Atlikus trinkelių klojimo darbus užpilami trinkelių tarpai granitinių atsijų dulkėmis.

Dirbame tik su kokybiškomis, laiko patikrintomis medžiagomis ir įrankiais. Atliekame darbus pagal visus statybos reikalavimus. Mūsų turimas platus trinkelių spektras rinkoje ir klojimo raštų įvairovė lemia nepaprastai daug dizaino galimybių, todėl galite drąsiai pasitelkti kūrybiškumą, kurti savas idėjas, o mes jas realizuosime. Susisiekite su mumis mes įvertinsime Jūsų lūkesčius ir pasiūlysime geriausius sprendimus, užtikrinsime aukščiausią darbo kokybę.
Galėsite pamiršti visus rūpesčius, susijusius su medžiagų pasirinkimu, įrangos nuoma. Mūsų darbų pavyzdžius galite pažiūrėti darbų galerijoje.

Tai tik nedidelė dalis mūsų atliktų darbų, kurios esame sukaupę per visą savo darbo patirtį. Visas mūsų trinkelių klojimo darbų nuotraukas turime savo archyve ir užsakovui pageidaujant, galime parodyti daugiau įvairių variantų.

Darbų galerija